Gyógyulás az EDSWT segítségével - RW Medical

Gyógyulás az EDSWT segítségével

Liečba pomocou LSWT

Liečba lineárnou rázovou vlnou alebo LSWT (Linear Shockwave Therapy) je najmodernejšia metóda liečby erektilnej dysfunkcie.

Čo je rázová vlna

Rázová vlna je extrémne silný, necielený zvukový impulz, ktorý sa šíri formou kmitajúcej vlny. Akustické rázové vlny sú šokové vlny charakteristické kolísavou zmenou tlaku, vysokou amplitúdou a neperiodicitou.

Vlny prenášajú energiu z miesta vzniku do vzdialených oblastí. Akustické rázy prenikajú do tela bez akéhokoľvek poškodenia kože a pre terapiu ich používame niekoľko tisíc.

Aplikácia lineárnej rázovej vlny nízkej intenzity vyvolá novotvorbu ciev a významne zlepší krvné zásobenie penisu. A tým vašu schopnosť dosiahnutia kvalitnej erekcie kedykoľvek.

Rázová vlna má Pevné základy v medicíne

Rázová vlna sa v medicíne používa od 80. rokov minulého storočia. Najskôr ju využívali na liečbu žlčníkových a obličkových kameňov. Ako vedľajší účinok tejto liečby však zistili vplyv na hojenie mäkkých tkanív a obnovu hustoty kostí.

Vedľajší účinok rázovej vlny pri liečbe močových ciest bol vznik nových ciev a lepšieho prekrvenia. Tento efekt sa stal základom pre vývoj prístrojov na liečbu poruchy erekcie s použitím rázovych vĺn.

Prečo rázová vlna pomáha

Rázové vlny liečia erektilnú dysfunkciu na základe cievneho poškodenia, čo je prípad väčšiny pacientov. Cievy vám poškodzuje vysoký krvný tlak, cholesterol, metabolický syndróm, ischemické ochorenie či cukrovka. Nemenej významným faktorom je váš vek.

Práve preto je rázová vlna najmodernejšia a najúčinnejšia metóda pre liečbu porúch erekcie.